Wekan je kanban nástenka, ktorá Vám pomôže efektívne menežovať a organizovať úlohy vo Vašej firme. Spolupráca na projektoch bude od teraz hračka.

Či už si vediete osobný zoznam úloh, plánujete dovolenku s priateľmi, alebo pracujete v tíme, nástenky Kanban sú neprekonateľným nástrojom na usporiadanie vecí. Poskytujú vám vizuálny prehľad o aktuálnom stave vášho projektu a zvyšujú produktivitu tým, že vám umožňujú sústrediť sa na niekoľko položiek, na ktorých najviac záleží.

Vlastnosti

Nástenka

Môžete vytvoriť veľa násteniek pre rôzne projekty alebo úlohy. Každá nástenka môže mať stĺpce zobrazujúce rôzne fázy vašej práce, ako napríklad „To Do“, „Doing“ a „Hotovo“. Na každú nástenku môžete pridať aj karty, ktoré predstavujú úlohy s názvami, popismi a termínmi. WeKan vám pomáha sledovať vaše úlohy a projekty vizuálne, takže môžete vidieť, čo je potrebné urobiť a čo už bolo dokončené.

Zoznamy

Zoznamy vám pomôžu organizovať a sledovať úlohy na nástenke. Ak chcete pridať nový zoznam, kliknite na „Pridať zoznam“ a pomenujte ho. Úlohy môžete presúvať medzi zoznamami ich pretiahnutím. Zoznamy je možné prispôsobiť zmenou ich farby alebo pridaním vlastných polí, aby ste získali viac informácií o úlohách.

Karty

Karta predstavuje úlohu na nástenke. Obsahuje názov, popis, termín, štítky a komentáre. Ak chcete vytvoriť novú kartu, vyberte tabuľu a stĺpec a pridajte príslušné podrobnosti. Postupom práce presúvajte kartu z jedného stĺpca do druhého. Karty je možné prispôsobiť pridaním štítkov, súborov a kontrolných zoznamov. Karty môžete komentovať, aktualizovať alebo poskytovať spätnú väzbu.

 

Video


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *